+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Анекдот

Для тих, хто не знає того анекдота.
Біля каналізаційного стоять люку два сантехніки: зовсім молодий та бувалий. У люці під самий верх плаває оте все, чим так багата каналізація. Старий ниряє в люк, через хвилину винирює:
– Ключ на 17!
Молодий подає, бувалий знову ниряє. Винирює:
– Ключ на 13!
І так раза чотири. Наконец старий вилізає із люка, витирає з лоба гівно, хлопає молодого по плечу:
– Учись, синок, а то будеш всю жизнь ключі подавать!

Була учора хохма. Приходю я на роботу з обіду і бачу картину: солідний дядечка у піджаку та галстуці стоїть біля сірої Короли.
Та ні, не так. Приходю я з обіду, а там солідний дядечка у піджаку та галстуці копирсається у сірій Королі. Трохи так рукава підтягнув, щоб не запацьорити (але не закочував, мабуть, щоб не пом’яти) і щось там крутить собі, наче у себе в офісі жалюзі піднімає. Питаю у Ромчика, шо за дєла, ти шо, стажора собі взяв? Він підкатує глаза, показує «І не питай».
Кароч, стоїть такий наш Ромчик, автомєханік от бога, подає ключі клієнту.

Обидва Віталі чмихають і стараються вслух не заржать. Поміняв собі клієнт стойку, як положено розплатився (!), та й поїхав.
А дело було так. Приїхав клієнт помінять стойку. Поначалу стояв с інтірєсом дивився, як Рома працює. Потом, коли Роман кудись отвернувся, дивиться — а там уже клієнт сам за всьо узявся. Главне шо с такой охотой він ото всьо делав, шо ні у кого не хватило совісті його відігнать. Та він, мабуть, і не одійшов би, так йому той процес нравився. Рома йому шось попитався сказать, тіпа, «помилуйте, ви меня, как ̶х̶о̶з̶я̶й̶к̶у̶ професіонала позорітє», а той тільки рукой отмахнувся, «Перестань».

А, саме главне чуть не забув. Розплатився той мужик, сів в машину, уже уїжжає і такий Ромчику підморгнув: «Учись, синок, а то будеш всю жизнь ключі подавать». Як ми ржали, чули, мабуть і на лівому березі.
Під@бнув, так під@бнув 

П.С. Услуга “Здєлай сам та під@бни автолєсаря працює тільки в тестовому режимі, для всіх остальних доступні всі інші послуги від Альден-автосервіс. Звертайтеся, всьо здєлаєм. А поки шо можете мене лайкнуть, я не обідюся 
#альденавтосервіс #вовеллаблог #сетьсто #сервис #киев #автомобили#историяжизни #автомеханик

Один комментарий к “Анекдот

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Не заводиться

Було дєло під прошлий Новий Год. Заїхала молодєнька дєвушка на Шевролє, а на пасажирском сідєнії п’яноє тєло під сорок. Може батько, може начальник, може бойфренд. Вона жалується, шо машина не заводиться. Подивились під капот, чого не заводиться.

Вова Автомеханик
Вередливі клієнти

«Я в машинах не розбираюсь, про вас чув тільки хароше, міні вас рекомендували як класних спеціалістів, робіть, шо пощітаєте за нужне» – було приятно, коли клієнт начав общеніе такими словами.

Вова Автомеханик