+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Анекдот

Для тих, хто не знає того анекдота.
Біля каналізаційного стоять люку два сантехніки: зовсім молодий та бувалий. У люці під самий верх плаває оте все, чим так багата каналізація. Старий ниряє в люк, через хвилину винирює:
– Ключ на 17!
Молодий подає, бувалий знову ниряє. Винирює:
– Ключ на 13!
І так раза чотири. Наконец старий вилізає із люка, витирає з лоба гівно, хлопає молодого по плечу:
– Учись, синок, а то будеш всю жизнь ключі подавать!

Була учора хохма. Приходю я на роботу з обіду і бачу картину: солідний дядечка у піджаку та галстуці стоїть біля сірої Короли.
Та ні, не так. Приходю я з обіду, а там солідний дядечка у піджаку та галстуці копирсається у сірій Королі. Трохи так рукава підтягнув, щоб не запацьорити (але не закочував, мабуть, щоб не пом’яти) і щось там крутить собі, наче у себе в офісі жалюзі піднімає. Питаю у Ромчика, шо за дєла, ти шо, стажора собі взяв? Він підкатує глаза, показує «І не питай».
Кароч, стоїть такий наш Ромчик, автомєханік от бога, подає ключі клієнту.

Обидва Віталі чмихають і стараються вслух не заржать. Поміняв собі клієнт стойку, як положено розплатився (!), та й поїхав.
А дело було так. Приїхав клієнт помінять стойку. Поначалу стояв с інтірєсом дивився, як Рома працює. Потом, коли Роман кудись отвернувся, дивиться — а там уже клієнт сам за всьо узявся. Главне шо с такой охотой він ото всьо делав, шо ні у кого не хватило совісті його відігнать. Та він, мабуть, і не одійшов би, так йому той процес нравився. Рома йому шось попитався сказать, тіпа, «помилуйте, ви меня, как ̶х̶о̶з̶я̶й̶к̶у̶ професіонала позорітє», а той тільки рукой отмахнувся, «Перестань».

А, саме главне чуть не забув. Розплатився той мужик, сів в машину, уже уїжжає і такий Ромчику підморгнув: «Учись, синок, а то будеш всю жизнь ключі подавать». Як ми ржали, чули, мабуть і на лівому березі.
Під@бнув, так під@бнув 

П.С. Услуга “Здєлай сам та під@бни автолєсаря працює тільки в тестовому режимі, для всіх остальних доступні всі інші послуги від Альден-автосервіс. Звертайтеся, всьо здєлаєм. А поки шо можете мене лайкнуть, я не обідюся 
#альденавтосервіс #вовеллаблог #сетьсто #сервис #киев #автомобили#историяжизни #автомеханик

Один комментарий к “Анекдот

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Практіканти

А нам тут практікантів із бурси пригнали. Нічого поки не можу сказать,толкові чи нє, но старатєльні. Підскакують каждий раз: «А шо ви робите?», «А чим вам помогти?», все розпитують і все просять поробувать здєлать. Настойчіві такі.

Вова Автомеханик
Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки.

Вова Автомеханик