+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки. Нєсколько раз находили в салоні жіночу сєрьожку. Я пєрвий раз по наівності дуже удівився, коли болєє опитні товаріщі акуратно відвели клієнта всторонку і отдали потряну вєщь. Потом, конєшно, доперло, шо к чєму. Бо по всякому реагірували. Хто удівлявся: «О, та це ж жінка ще в літом була загубила!», а хто якось поспішно в карман ховав і глаза одводив. Одну даже забирать отказались. Це була якась корпоратівна машина, водітєль, який її пригнав на сєрвіс, сказав: «Я в ній каждий день разних бугалтерш возю, я шо тепер, буду у них всіх спрашувать, чиє воно?». Так та сєрьожка у нас в ящіку з всякой всячиной і тіліпалась довгенько. А потом кудись ділась. Може викинули, а може хто в ломбард одніс 

А один раз нашли носки!!! Причому, нестірані    Валялись під водітєльским сідєнієм, скручені в акуратний клубочок. Сміх сміхом, но у нас ця находка визвала опрєдєльонні затруднєнія. Шо з ними робить? Положить туди, де нашли? Так хазяїн може крик піднять, скаже, шо то наші. Викинуть? Так наоборот скаже, шо украли його любімиє носочки. В общем, рішили позвонить. Отвєт був «Та викиньте їх нафіг, то я колись із тренажорного зала іхав, а носки із сумки з формою випали, міні було ніколи їх доставать, а потом забув про них». В общем, нічого страшного не проізошло 
Кошельків з міліонами доларів не находили, а от просрочєна кредітка під заднім сідєнієм була. І куча мєлочі під ковриками.

Якшо ви цей допис лайкнете, то слєдуйщій раз ми найдемо в салоні шо-нібудь інтєрєсне. А якшо розшарите, то шо-нібудь інтерєсне найдемо під капотом. А я потом напишу, шо то було.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може.

Вова Автомеханик
Шевроле

Вчора,уже так ближче до кінця дня приїхала Шевролє. Хазяїн сказав, шо треба задні тормозні колодки помінять.

Вова Автомеханик