+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Чорний Лексус

 

Пригнали до нас чорного Лексуса. Красівого такого, аж дух захватює. Клієнт каже, купив недавно і шото по результатам експлуатації йому не нравиться, як машина розгон набирає та ще декілька характеристик. Воно, конєшно, і правільно — така машина должна вести себе, як грациозний гєпард, а не як чахоточний котік, іначє який смисл куплять її, а не Ладу Каліну або Таврію?

Подивились — треба перепрошивать блочок управлєнія. Ми його перепрошивать, а він, блочок то єсть, скрутив нам дюлю і послав к бєніной мамє мєлкімі шагамі. Мол, ілі ввєдітє пароль для доступа, ілі ідіте гулять, шантропа пузатая. В общем, дєла обстоят так, шо той спеціаліст, який перед нами робив прошивку ПО, втіхаря поставив на нього пароль, і тепер клієнт должен їхать імєнно до нього, бо пароль доступа клієнту ніхто не передавав.

Я щитаю, ситуація подлінька. Так дєлать нельзя, бо це називається привязка до конкретного мастєра і огранічєніе клієнта в праві вибора. Так дєлають тільки ті, хто не може конкуріровать чесно. Лічно я б до такого мастєра більше в жизні б не обратився. Тєм болєє, шо толковий спєціаліст всьо равно перепрошиє, тільки повозиться прийдеться більше, а клієнту услуга вийде дорожче, при том, шо вона і так не копєєчна.

Но це ще не все. Весь замєс у тому, шо Лексус на литовстких номерах і куплений був не у нас. То есть отой хитросдєланий умєлец, шо запаролив блочок, він десь там, за граніцей, і найти його реально так же, як голку в копиці сіна. Сообщіли клієнтові нєпріятноє ізвестіє, він, конєшно, дуже розстроївся. Машину забрав, сказав, шо подумає, шо дальше делать. Шо надумає — хз.

А вобще ми виполняємо ремонт любої сложності, так шо можете смєло лайкать мою писанину і обращаться в Альден-автосервіс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Практіканти

А нам тут практікантів із бурси пригнали. Нічого поки не можу сказать,толкові чи нє, но старатєльні. Підскакують каждий раз: «А шо ви робите?», «А чим вам помогти?», все розпитують і все просять поробувать здєлать. Настойчіві такі.

Вова Автомеханик
Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Вова Автомеханик