+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

День студента

Отмєчала молодьож день студєнта. Носило їх по берегу Дніпра, мабуть, не совсєм тверезі були, тільки давайте ми нікому про це казать не будемо  Закономєрний ітог — пробили поддон. Хорошо, хоть хватило ума сразу же остановиться. Видно, той, шо був за рульом, не був сильно напразнуваний. Машину ми підняли — диромаха як кулак. Якби не тормознулися, амбєц би там прийшов капітальний. Масло, конєшно, витікло, а ви б не витікли у таку прорєху? Оце якби я був запертий у якійсь йомкості, а тут — БАЦ! – освобожденіе, окови палі, стєна разрушена, я би бігом устроїв побєг із курятніка, коли ще такий случай випаде?
В общем, масто витікло. Студєнти люди умні, бігом позвонили нестудєнтам, які по щаслівой случайності ніякого празніка в той час не празнували і змогли приїхать за ними та отбуксіровать туди, дє є цивілязація і наша богом поцілована мастєрська.
Мабуть, студєнти були із тєхнарєй, а не гуманітаріїв, тому вони даже маслоприйомнік умудрились не забить травою та багнюкою. Бо бували у нас случаї, коли із пробитого маслоприйомніка весь український чорнозьом вигрібали.
Поміняли поддон. Єслі щітать, шо на таких покатушка вони обійшлись тільки поддоном, то празнік удался.

Еслі був студєнтом – тисни лайк, еслі случалось після празніків тащіть машину на ремонт – дєлай репост, єслі ніколи в “поддатом настроєнії” не сідав за руль – жми “сєрдєчко”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Шевроле

Вчора,уже так ближче до кінця дня приїхала Шевролє. Хазяїн сказав, шо треба задні тормозні колодки помінять.

Вова Автомеханик
Трудові будні

Рено Сандеро, пригнали на ремонт сістєми охлаждєнія — не робив вєнтілятор, який обдуває і охлаждає радіатор. Неісправность серйозна тим, шо може привести до очєшуїтєльних проблєм із перегрєвом двігатєля, а там самі понімаєте, шо і пушистий звєрьок по імені пєсєц прийти може.

Вова Автомеханик