+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

День студента

Отмєчала молодьож день студєнта. Носило їх по берегу Дніпра, мабуть, не совсєм тверезі були, тільки давайте ми нікому про це казать не будемо  Закономєрний ітог — пробили поддон. Хорошо, хоть хватило ума сразу же остановиться. Видно, той, шо був за рульом, не був сильно напразнуваний. Машину ми підняли — диромаха як кулак. Якби не тормознулися, амбєц би там прийшов капітальний. Масло, конєшно, витікло, а ви б не витікли у таку прорєху? Оце якби я був запертий у якійсь йомкості, а тут — БАЦ! – освобожденіе, окови палі, стєна разрушена, я би бігом устроїв побєг із курятніка, коли ще такий случай випаде?
В общем, масто витікло. Студєнти люди умні, бігом позвонили нестудєнтам, які по щаслівой случайності ніякого празніка в той час не празнували і змогли приїхать за ними та отбуксіровать туди, дє є цивілязація і наша богом поцілована мастєрська.
Мабуть, студєнти були із тєхнарєй, а не гуманітаріїв, тому вони даже маслоприйомнік умудрились не забить травою та багнюкою. Бо бували у нас случаї, коли із пробитого маслоприйомніка весь український чорнозьом вигрібали.
Поміняли поддон. Єслі щітать, шо на таких покатушка вони обійшлись тільки поддоном, то празнік удался.

Еслі був студєнтом – тисни лайк, еслі случалось після празніків тащіть машину на ремонт – дєлай репост, єслі ніколи в “поддатом настроєнії” не сідав за руль – жми “сєрдєчко”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Помста

Шо таке мелка мєсть? Це коли сусіди обмазують новим сусідам двері абрикосовим варенням, бо в тих з утра до ночі іде ремонт. Стук, грюк, дрелі, болгарки. А у тих, других сусідів, які з абрикосовим варенням, мала дитина.

Вова Автомеханик
Клієнти також люди

ПРЕД’ЯВА, ПРЕД’ЯВА, ВАС ПОСЄТІЛ РОЗЗЯВА
Клієнти — живі люди, які кудись спішать по своїм ділам, які нєрвнічають, шо любімая машина підвела в отвєтствєнний момент, коли так нужно, шоб вона була під рукой (а коли бувають моменти не отвєтствєнні?)

Вова Автомеханик