+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Емпіріческий метод

Я вже розказував, що до нас зараз практиканти на практику прийшли. Молоді, зелені, може і я колись такий безтолковий був. Хтось все розпитує, все роздивляється, за все хватається, під руки лізе, мішає, но видно, що старається.

А хтось стоїть собі, як засватаний з таким видом, будто його підняти підняли, а розбудити забули. А то буває ще з таким виразом обличчя, будто він тут нас усім одолженіє зробив, так сказать, ясне сонечко освіщає своєю присутністю наші убогі стіни. Не понімаю я таких.

Ну не нравиться тобі робота, чого мучиться? Іди собі десь охоронником в секонді устарюйся. Бо щоб взяли охоронником в серйозну фірму, треба мати відповідку фізичну форму і хоча би якусь воєнну підготовку.

Та і взагалі — бути автомеханіком, то ціла життєва філософія, а не як ото деякі думають, що можливість по-бистрому бабла зрубать. Треба любить машини, машини треба уміть слухать і розуміти так, як ви розумієте людей.

А якщо йти в нашу професію тільки щоб гроші зароблять, отоді і получаються такі долбодятли, про яких ходять різні історії: то руки у них ростуть откуда попало, то клієнтів обманюють. Короче всім, хто в роздумах: легких грошей в автосервісі немає, тут мало того, що пахать треба, треба іще і уміти соображать, володіти особливим складом ума і не кривими руками.

А з практикантом, отим, що із шустрих, була сьогодні хохма. Крутиться він біля Віталі, а той якраз двіжок одного Лексуса дивиться. З движком там щось непонятно, по першому осмотру так і не понять.
– Ну, – каже Віталя, – прийдеться вияснять причину несправності емпірічєским мєтодом.
– Яким, яким?? – практикант аж словами поперхнувся, ,

– ВАМПІРІЧЄСКИМ???!!!

Ви вампір?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Молоді і дурні

Дуже часто клієнт начинає кіпішувать раньше времені, приїжжає в сервіс розмахуючи великою пачкою грошей і з криками: «Я знаю, там страшний триндєц». І буває дуже непросто убідить, шо всьо не так страшно, як він собі надумав. У мене в практікі бувало нєсколько таких случаїв, а мастєр в бурсі розказував вобще анєкдотічний.

Вова Автомеханик
Постійний клієнт

Колись це був наш постійний клієнт, но потім якось перестав їздити. Пізніше виявилось, що він переїхав в другий район, доволі далекувато від нас, і обслуговувався за місцем проживання. А це знову приїхав до нас

Вова Автомеханик