+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Філантроп

Денис, будь ласка, не читай цей допис.
На планову заміну свічей приїхала девушка на білому Рено. Дуже сімпатічна девушка, а головне, що ще й приємна в спілкуванні. Ну просто кіло канфет «Ромашка», а не клієнтка — і очам приємно, і вуха насолоджуються, і душа радується. От ще б трохи, і закохався, недивлячись на принцип «Ніяких шашнів з клієнтками». Устояв, звісно, но от правда така хороша , що і без різних шашнів і шурів-мурів, чисто по-людскі одне удовольствіє з такою по спілкуватися . Воно, звісно, бувають і чоловічої статі приємні в спілкуванні клієнти, но на красіву девушку ж іще й подивиться одне задоволення, а гарного мужчину я і в зеркалі каждий день бачу ☺️
В общем поміняв я клієнткі свічки, дивлюсь, а на бампері в уголку трохи жовтої краски такого характєрного канарєєчного оттєнка. А під краскою трошки пошкарябано. «Шо ж це за неприятность?» – питаю. «Та, – каже, – маршрутка зачепила, як з остановки вирулювала». Понятно, одкуда отой канарєєчний цвєт. «А водій маршрутки хоть компенсував?» — «Та де там, ніхто і не подумав остановиться. Поток був плотний, як такого зіткнення і не було, так, легко черпнув. Він міг і не замітить. Та і я тільки на наступний день звернула увагу».
Запропонував, може зачистить, пока машина все одно в автосервісі. Та ні, каже, після свят трохи поіздєржалась, хай то вже в наступному місяці. Ясно-понятно. Ну ладно, кажу, почекайте в кімнаті очікування, мені тут треба зараз де що відрегулювати . (Денис, не читай далі!!!) В общем акуратно я полірнув той бампер, протівну жовту краску зачистив, а пошкарябане вже так сильно в глаза не кидається. Вона, звісно, дякувала, а мені було дуже приємно те чути. В общем, то я собі задоволення доставив. Так це ще не все, вона в наприкінці місяця приїхала з грошима, хотіла заплатить за ту зачистку. Сказав, що то був невеличкий подарунок, дружеский жест. І якщо у неї є таке бажання, вона може зі своєї сторони зробить такий чєлєндж якійсь другій людині. На тому і розійшлись.
П.С. Хочу попередити, що такою благодійністтю я на постійній основі не займаюсь, то була одноразова акція

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Анекдот

Для тих, хто не знає того анекдота.
Біля каналізаційного стоять люку два сантехніки: зовсім молодий та бувалий. У люці під самий верх плаває оте все, чим так багата каналізація. Старий ниряє в люк, через хвилину винирює:

Вова Автомеханик
Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки.

Вова Автомеханик