+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Філантроп

Денис, будь ласка, не читай цей допис.
На планову заміну свічей приїхала девушка на білому Рено. Дуже сімпатічна девушка, а головне, що ще й приємна в спілкуванні. Ну просто кіло канфет «Ромашка», а не клієнтка — і очам приємно, і вуха насолоджуються, і душа радується. От ще б трохи, і закохався, недивлячись на принцип «Ніяких шашнів з клієнтками». Устояв, звісно, но от правда така хороша , що і без різних шашнів і шурів-мурів, чисто по-людскі одне удовольствіє з такою по спілкуватися . Воно, звісно, бувають і чоловічої статі приємні в спілкуванні клієнти, но на красіву девушку ж іще й подивиться одне задоволення, а гарного мужчину я і в зеркалі каждий день бачу ☺️
В общем поміняв я клієнткі свічки, дивлюсь, а на бампері в уголку трохи жовтої краски такого характєрного канарєєчного оттєнка. А під краскою трошки пошкарябано. «Шо ж це за неприятность?» – питаю. «Та, – каже, – маршрутка зачепила, як з остановки вирулювала». Понятно, одкуда отой канарєєчний цвєт. «А водій маршрутки хоть компенсував?» — «Та де там, ніхто і не подумав остановиться. Поток був плотний, як такого зіткнення і не було, так, легко черпнув. Він міг і не замітить. Та і я тільки на наступний день звернула увагу».
Запропонував, може зачистить, пока машина все одно в автосервісі. Та ні, каже, після свят трохи поіздєржалась, хай то вже в наступному місяці. Ясно-понятно. Ну ладно, кажу, почекайте в кімнаті очікування, мені тут треба зараз де що відрегулювати . (Денис, не читай далі!!!) В общем акуратно я полірнув той бампер, протівну жовту краску зачистив, а пошкарябане вже так сильно в глаза не кидається. Вона, звісно, дякувала, а мені було дуже приємно те чути. В общем, то я собі задоволення доставив. Так це ще не все, вона в наприкінці місяця приїхала з грошима, хотіла заплатить за ту зачистку. Сказав, що то був невеличкий подарунок, дружеский жест. І якщо у неї є таке бажання, вона може зі своєї сторони зробить такий чєлєндж якійсь другій людині. На тому і розійшлись.
П.С. Хочу попередити, що такою благодійністтю я на постійній основі не займаюсь, то була одноразова акція

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може.

Вова Автомеханик
Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки.

Вова Автомеханик