+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Клієнти також люди

ПРЕД’ЯВА, ПРЕД’ЯВА, ВАС ПОСЄТІЛ РОЗЗЯВА

Клієнти — живі люди, які кудись спішать по своїм ділам, які нєрвнічають, шо любімая машина підвела в отвєтствєнний момент, коли так нужно, шоб вона була під рукой (а коли бувають моменти не отвєтствєнні?). Вони можуть елєментарно не виспаться, вони можуть прокручувать в голові предстоящі переговори або утрєнній конфлікт з начльством, вони можуть переживать розрив з любімою або наоборот находиться в стадії острой влюбльонності, у них може боліть голова або случіться приступ досадного мєтєорізму.

 

В общем, вони можуть буть рассєнними по любой із міліона причин.

Ключі от кабінєта (пригоняя машину в сєрвіс перед роботой), кошельки, тєлєфони, ноутбуки, курсові, договора, разного рода документи клієнти оставляють в машинах регулярно. Один раз забули дитину. Один раз приїжжали інкасатори і оставили на задньому сідєнії пістолєт. Я хз, чого вони його там кинули. Мішків з грошима не забували ні разу 😀 Патрульні забували підписаний протокол, і ми, подавав в собі водітєльську солідарность, проявили видєржку і професійну етіку — протокол вернули в целості і сохранності.

 

Ну а всякі разні вєщі, як то загубившиєся вонючі носки, предмети лічної гігієни та защітниє срєдства при блізком контактє с протівоположним полом в разряд забитих вєщєй не входять. То іздєржкі проізводства.

 

 

Один ізвєсний футболіст раз забув дорогущу фотокамеру. Ми отмітили для себе, шо вещь ценна і акуратно її перемістили на сохраненєніє. Позвонили мол, ви вещі свої забули, шоб ви не волновались, воно не потірялось, ми його в сейф сховали. А він чогось прилетів буквально через півчаса перепуганий і бігом ту камеру забирать. І розпитував так подозрітєльно, чи не включали ми її. Ми совєршенно іскрєннє йому сказали, шо нє, не включали, і шо у нас єсть чим заняться, кромє як в чужих вєщах ковиряцця. Хто ж знав, шо там шось дуууже інтєресне 😀

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова Автомеханик
Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки.

Вова Автомеханик