+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Клієнти також люди

ПРЕД’ЯВА, ПРЕД’ЯВА, ВАС ПОСЄТІЛ РОЗЗЯВА

Клієнти — живі люди, які кудись спішать по своїм ділам, які нєрвнічають, шо любімая машина підвела в отвєтствєнний момент, коли так нужно, шоб вона була під рукой (а коли бувають моменти не отвєтствєнні?). Вони можуть елєментарно не виспаться, вони можуть прокручувать в голові предстоящі переговори або утрєнній конфлікт з начльством, вони можуть переживать розрив з любімою або наоборот находиться в стадії острой влюбльонності, у них може боліть голова або случіться приступ досадного мєтєорізму.

 

В общем, вони можуть буть рассєнними по любой із міліона причин.

Ключі от кабінєта (пригоняя машину в сєрвіс перед роботой), кошельки, тєлєфони, ноутбуки, курсові, договора, разного рода документи клієнти оставляють в машинах регулярно. Один раз забули дитину. Один раз приїжжали інкасатори і оставили на задньому сідєнії пістолєт. Я хз, чого вони його там кинули. Мішків з грошима не забували ні разу 😀 Патрульні забували підписаний протокол, і ми, подавав в собі водітєльську солідарность, проявили видєржку і професійну етіку — протокол вернули в целості і сохранності.

 

Ну а всякі разні вєщі, як то загубившиєся вонючі носки, предмети лічної гігієни та защітниє срєдства при блізком контактє с протівоположним полом в разряд забитих вєщєй не входять. То іздєржкі проізводства.

 

 

Один ізвєсний футболіст раз забув дорогущу фотокамеру. Ми отмітили для себе, шо вещь ценна і акуратно її перемістили на сохраненєніє. Позвонили мол, ви вещі свої забули, шоб ви не волновались, воно не потірялось, ми його в сейф сховали. А він чогось прилетів буквально через півчаса перепуганий і бігом ту камеру забирать. І розпитував так подозрітєльно, чи не включали ми її. Ми совєршенно іскрєннє йому сказали, шо нє, не включали, і шо у нас єсть чим заняться, кромє як в чужих вєщах ковиряцця. Хто ж знав, шо там шось дуууже інтєресне 😀

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
День студента

Отмєчала молодьож день студєнта. Носило їх по берегу Дніпра, мабуть, не совсєм тверезі були, тільки давайте ми нікому про це казать не будемо 😉 Закономєрний ітог — пробили поддон. Хорошо, хоть хватило ума сразу же остановиться. Видно, той, шо був за рульом, не був сильно напразнуваний.

Вова Автомеханик
Лада Пріора

Була сьогодні в роботі Лада Приора.

Вова Автомеханик