+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Лада Пріора

Була сьогодні в роботі Лада Приора.

Десь пропадає заряд з генератора аккумулятор не бере заряд, а генератор видає неподобающі йому звуки: пищить та скрипить. Причину його поведінки ми виявили буквально відразу: через решітку генератора видно, що відірвався кусок крильчатки, через що його коротнуло на обмотку, все погоріло і почорніло, як оті мої пельмені, що я на днях поставив варитися і заснув.

Між іншим, родбудили мене не браві пожарники з брандспойтами і огнетушителями, і даже не обурені сосіди з криками «Ти шо, пі… піонєр, нас усіх спалить хочеш?!!». Розбудив мене телевізор, який голосно заорав, бо началась реклама. Я такий дьорнувся, а що воно так жареним пахне?

Ой, блін, то ж мої пельмені варяться! Бігом на кухню, а вони вже даже і не жаряться, бо минували ту стадію деякий час назад. В общем, сам процес перетворення харчового продукта в уголь я проспав, но результатом помилувався. Потом ще три дні каструлю отдраював, хоча вона так всередині і залишилася з темними плямами — не відмиваються.

А генератор той спалений ми, звісно, замінили. І возилися з ним набагато меньше, чим я зі своєю каструлею.

Даже не знаю, чи варто цей допис репостить, бо буде пів-Києва з моїх пельменів сміятися 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Молоді і дурні

Дуже часто клієнт начинає кіпішувать раньше времені, приїжжає в сервіс розмахуючи великою пачкою грошей і з криками: «Я знаю, там страшний триндєц». І буває дуже непросто убідить, шо всьо не так страшно, як він собі надумав. У мене в практікі бувало нєсколько таких случаїв, а мастєр в бурсі розказував вобще анєкдотічний.

Вова Автомеханик
Постійний клієнт

Колись це був наш постійний клієнт, но потім якось перестав їздити. Пізніше виявилось, що він переїхав в другий район, доволі далекувато від нас, і обслуговувався за місцем проживання. А це знову приїхав до нас

Вова Автомеханик