+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Молоді і дурні

Дуже часто клієнт начинає кіпішувать раньше времені, приїжжає в сервіс розмахуючи великою пачкою грошей і з криками: «Я знаю, там страшний триндєц». І буває дуже непросто убідить, шо всьо не так страшно, як він собі надумав. У мене в практікі бувало нєсколько таких случаїв, а мастєр в бурсі розказував вобще анєкдотічний.

Одне время в Україну позавозили праворульних «японок». Вскорості ту лавочку прикрили і праворульки з дорог пощезли, но історія приключилась імєнно з паворульною машиною, марку якої розказчік не запомнив. Прийшов в автомастєрську молодий парєнь, чуть не плаче, каже, шо жаба дала цицьки двіжку, шо всьо пропало, нужен капітальний ремонт двігателя. На всі уговори успокоїться і пригнать машину своїм ходом чуть не плаче і доказує, шо йому мужики на роботі сказали, шо двіжку амбєц, і шо машина в таком состоянії, шо до мастєрськой просто не доїде. В общем, согласували время, притащив той хлопець свою машину в сервіс на буксірі. Поки суть та дєло, питають у нього, як давно началися проблєми. Каже, шо їздив на машині уже почті год, вела вона себе прилічно, а дня три назад покатався з баришньою по укромних містах на кар’єрі, після чого на утро начався стукіт.

Ну підняли вони капот, завели двіжок. Правда стукає, причому колошматить так, наче там засів батальйон взбісившихся барабанщіків. Тільки звук якийсь непривичний слуху автомєханіка. Ну не движок це стукає! Занирнули під капот. Сначала один, виліз — рже, шо конь. Потом вторий. Позвали хазяїна, запихнули його головой туди, куди дивиться треба. Хазяїн ржать не став, а тільки чєлюсть з полу підібрав. Виявляється, во время романтіческой поєздки на кар’єр якимсь образом в кронштейн головки попала камінючка. Коли двіжок начинав робить, вона вібрувала і цокотіла.
Правда чи не правда цей случай, не знаю, но ми з пацанами з групи сміялись, мовляв, можно було організувать йому капремонт двіжка, який він так просив, а він би так ніколи і не узнав нічого.

Хотя то, конєшно, ми були молоді і дурні, бо не знали, шо надурить клієнта, канешно, можно, но дєлають так тільки ті, у кого нема ні мозгів, ні рук. Та і клієнтів по ітогу тоже нема. У нас в Альден-автосервіс такі мєтоди не практікуються. Так шо, єслі у вас шо случилося з вашою машиною, можете смєло до нас обращаться — у волшебніка Сулєймана всьо по чесному, без обмана. А за це з вас всього-навсього лайк та репост.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Лада Пріора

Була сьогодні в роботі Лада Приора.

Вова Автомеханик
Музикально

Була клієнтка на Королі. Жалувалась на сигналізацію. Каже, стала вийожуватись, включається сама по собі і гуде так, шо аж усі бродячі собаки в окрузі виють. Ну і сусіди тоже удовольствія не проявляють..

Вова Автомеханик