+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Музикально

Музикальноє.
Була клієнтка на Королі. Жалувалась на сигналізацію. Каже, стала вийожуватись, включається сама по собі і гуде так, шо аж усі бродячі собаки в окрузі виють. Ну і сусіди тоже удовольствія не проявляють, кажуть, роби шось зі своєю машиною, бо заколібались ми кажду ночь слухать собачі концерти під акомпанімєнт твоєї сигналізації. Жестокіє люди, напрочь лішонниє чувства прекрасного!

Подивились ми ту сигналізацію — не нашли абсолютно ніяких неісправноєй. Женщіна та — наша постоянна клієнтка, уже з другою машиною до нас їзде, нам полностью довіряє. Тєм болєє, шо були у неї случаї пронікнуться довєрієм до нашої мастєрської, но то вже інша історія, про неї як-нібудь потом напишу, єслі не забуду. Весь ключ тут в тому, шо ми отвєтствєнно заявили: сигналізація ісправна, а клієнтка цей факт прийняла і не стала обвінять нас в некомпєтєнтності. Тєм болєє, шо вона сама задумувалась над інтєрєсной особєнностю — вийожується сигналізація тільки по ночам, коли машина припаркована під її домом, а в остальне время, напримєр біля роботи або біля ТЦ, веде себе прилічно.
То єсть, шо у нас дано? Абсолютно ісправна, но оруща дурним голосом сигналізація.

Причом, оруща тільки в опредєльонной діслокації. Виводи напрашуються самі — якісь хулігани ночами ходять вокруг машини нашої клієнтки та заставляють срабатувать сигналізацію. Клієнтка в растєрянності чи то сторожа нанімать, шоб сторожив сигналізацію, яка стороже машину, чи то устанавлювать відєонаблюдєніє. Поїхала собі.
Через два дня позвонила, розказала. Вона вніматєльно обдивилсь всі зданія в округі, нашла магазін з відєонаблюдєнім, в камеру якого попадала її машина, якось там договорилась з хазяїном, продивилась запісі, шоб онаружить подлих хуліганів. 
Хулігани обнаружились. Чотирьохлапі. Оказалось, шо машину нашої клієнтки для свого собачого караокє облюбували три псини породи «блохаста дворова». Одна з них ставала на задні лапи, передніми била по дверям машини, сигналізація починала гудіть, а собаки — підвивать. І так раза три підряд. Наспівавшись, «тріо» потрусило по своїх собачих ділах.
Чого для музикального сопровождєнія вибрали імєнно машину нашої клієнтки і шо робить дальше — поки неізвєстно. Як узнаю, чим там діло кончилося, буду вас інформірувать.

Репост — єслі вам інтєрсно, чим там все кончілось.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Синя Ауді

Приїздить до нас синя Ауді, за кермом — молодий хлопчина, років двадцяти. На мажора, начебто, і не схожий, але за повадками, якщо не наслідний принц, то єдиний нащадок ерцгерцога. Таке собі цабе, через губу не переплюне.

Вова Автомеханик
Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може.

Вова Автомеханик