+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Не заводиться

Було дєло під прошлий Новий Год. Заїхала молодєнька дєвушка на Шевролє, а на пасажирском сідєнії п’яноє тєло під сорок. Може батько, може начальник, може бойфренд. Вона жалується, шо машина не заводиться. Подивились під капот, чого не заводиться. Понятно, провода до акамулятора погризені якось скотіной, скоріше всього крисой, но може і миші постарались. Позвали дєвушку, покали, ось вона причина. Тєло волочється за нею, веде себе як полноправний хазяїн. Хтозна, може і хазяїн, та по причині употрєблєнія горячітельних напітков за руль була посажена трезва баришня. Я не знаю, хто там із них хто. 

Но факт у тому, шо суб’єкт був не просто трохи випивший, а хорошо так вдатий, його аж штормило слєгка. Ну в общєм, як сказали, шо під капотом гризуни перегризли провода, мужик начав дурним голосом орать «Ви шо НЕХОРОШІ ЛЮДИ, рішили із нас тут ідіотів зделать???!!!» – а дальше було шось із сєрії «єслі би етого нє било, єго би стоіло прідумать». П’яне тєло заряжає: «Криса під капотом, відітє лі, провода перегризла! Як криса капот одкриє, АААА???!!!».
Ну Новий год людина отмічала, шо подєлаєш.
Хто перегриз провода?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова Автомеханик
Синя Ауді

Приїздить до нас синя Ауді, за кермом — молодий хлопчина, років двадцяти. На мажора, начебто, і не схожий, але за повадками, якщо не наслідний принц, то єдиний нащадок ерцгерцога. Таке собі цабе, через губу не переплюне.

Вова Автомеханик