+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Не заводиться

Було дєло під прошлий Новий Год. Заїхала молодєнька дєвушка на Шевролє, а на пасажирском сідєнії п’яноє тєло під сорок. Може батько, може начальник, може бойфренд. Вона жалується, шо машина не заводиться. Подивились під капот, чого не заводиться. Понятно, провода до акамулятора погризені якось скотіной, скоріше всього крисой, но може і миші постарались. Позвали дєвушку, покали, ось вона причина. Тєло волочється за нею, веде себе як полноправний хазяїн. Хтозна, може і хазяїн, та по причині употрєблєнія горячітельних напітков за руль була посажена трезва баришня. Я не знаю, хто там із них хто. 

Но факт у тому, шо суб’єкт був не просто трохи випивший, а хорошо так вдатий, його аж штормило слєгка. Ну в общєм, як сказали, шо під капотом гризуни перегризли провода, мужик начав дурним голосом орать «Ви шо НЕХОРОШІ ЛЮДИ, рішили із нас тут ідіотів зделать???!!!» – а дальше було шось із сєрії «єслі би етого нє било, єго би стоіло прідумать». П’яне тєло заряжає: «Криса під капотом, відітє лі, провода перегризла! Як криса капот одкриє, АААА???!!!».
Ну Новий год людина отмічала, шо подєлаєш.
Хто перегриз провода?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Вова Автомеханик
Кліентки

Знакомі дівчата (просто знакомі, а не то, шо ви січас подумали) іногда питають, чи заводимо ми шашні з клієнтками. Вони, правда, кажуть «романи з клієнтками», но суті то не міняє. Шо інтєрєсно, нікого со знакомих хлопців такий вопрос не цікавив ні разу.

Вова Автомеханик