+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Шо таке мелка мєсть? Це коли сусіди обмазують новим сусідам двері абрикосовим варенням, бо в тих з утра до ночі іде ремонт. Стук, грюк, дрелі, болгарки. А у тих, других сусідів, які з абрикосовим варенням, мала дитина. Або, напримєр, блондінка в розовом порубає топором Порше. Скажете, порубать Порше, то не така уже і мєлка мєсть? Ну а може у них тих Порше, як грязі, і їм одним меньше — то так, досадная нєпріятность. Або коли коту дадуть копняка, а він за це тапки під туалєт приспособлює.
А от коли офіціант в борщ плює, або не дай боже автомєханіки сиплять під капот сахар, то це не мєлка меєсть, а у@банство, і таких кончєних треба навсігда вигонять із профєсії, одрубать руки і вобще одселять на нєобітаємий остров — хай обізянам під хвост сахар сиплять. А потом їм обізяни шось друге під хвост.
Мєлкая мєсть за неправільну парковку буває у виді скручєних дворніків або даже спущених скатів. Но це — мєсть некреатівна, шопопало якесь. От у нас був клієнт, який жалувався, шо звенить шось там під дніщем. Ну конешно звенить! Чого б йому не звеніть, якшо це звоночок, шо рибаки на удочку чіпляють, він для того і существує, шоб звеніть от двіженія. Якась заботліва людина прикрутила проволкою запалюгою такий звоночок до вихлопної. Сходу його так і не видно, а як під низ подивиться, то ось він, красавчик.
Питаємо, чи нікому не насолив, бува, шо над ним так підшутили, бо, вродє, ж до пєрвого апрєля ще дуже далеко. Каже, переїхав на другу квартіру, а там міста на парковкі не хватає, став ставить на газоні. Пару раз йому старожили робили замєчанія, а він не реагірував. Ну от і получі предупредітельний звоночок 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки.

Вова Автомеханик
Молоді і дурні

Дуже часто клієнт начинає кіпішувать раньше времені, приїжжає в сервіс розмахуючи великою пачкою грошей і з криками: «Я знаю, там страшний триндєц». І буває дуже непросто убідить, шо всьо не так страшно, як він собі надумав. У мене в практікі бувало нєсколько таких случаїв, а мастєр в бурсі розказував вобще анєкдотічний.

Вова Автомеханик