+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Постійний клієнт

Колись це був наш постійний клієнт, но потім якось перестав їздити. Пізніше виявилось, що він переїхав в другий район, доволі далекувато від нас, і обслуговувався за місцем проживання. А це знову приїхав до нас. Жаліється, що машину страшно трясе під час гальмування. Ну тут діагноз очевидний — вийшли з ладу тормозні діски, треба мінять. Людина уже обслужувалась десь в другій майстерні, но їй не сподобались деякі нюанси. У нього MITSUBISHI COLT, а на цю модель дуже мало хто поставляє запчастини. Тобто так приїхати в автомагазині купити — практично неможливо. Тому викручуються, хто як може. У нашого клієнта стояли якісь не рідні диски, які у попередніх майстрів не вийшло відцентрувати і вони тіліпались, як незабудка в прорубі. Під час руху диски крутились кандібобером, от того машину і тіліпає, як психопата під час нервового зриву. У нас в сервісі немає проблем із запчастинами на машини-япошки, бо і в нас ідуть на них поставки від виробника. Того наш загублений клієнт згадав про нас і приїхав.
У випадку чогось – я не рекламую наш сервіс, а просто хвалюсь  Приємно працювати в такій солідній компанії 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Філантроп

На планову заміну свічей приїхала девушка на білому Рено. Дуже сімпатічна девушка, а головне, що ще й приємна в спілкуванні.

Вова Автомеханик
Музикально

Була клієнтка на Королі. Жалувалась на сигналізацію. Каже, стала вийожуватись, включається сама по собі і гуде так, шо аж усі бродячі собаки в окрузі виють. Ну і сусіди тоже удовольствія не проявляють..

Вова Автомеханик