+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Практіканти

А нам тут практікантів із бурси пригнали. Нічого поки не можу сказать,толкові чи нє, но старатєльні. Підскакують каждий раз: «А шо ви робите?», «А чим вам помогти?», все розпитують і все просять поробувать здєлать. Настойчіві такі. В общєм, толку поки од них мало, зато під руками крутяться.

Рішили довірить їм розбирать Ніву-Шевролє, у якої шось там з трансмісією. Поставили машину на подйомнік, позвали самого актівного, занімайся давай. Віталя Лисенко стоїть коло нього і все вніматєльно контролірує. «Шо ти зараз будеш дєлать?» – «Кардан знімать» – «Правільно, молодєц! А шо у нас з карданом не так?» – дивиться, як баран на нові ворота – «Ну подивись вніматєльно на кардан, нічого в ньому тебе не смущає?» – «???» – «Шо ж ти такий балакучій був, в тут прямо і рєчь одібрало?» – шось мичить в отвєт – «Ну подивись іще раз, кардан як закріплений?» – «На проволку прикручєний» – «А так должно буть?» – «Нет» – «І шо теперь треба здєлать» – «Зараз зделаю!»

І шо він дєлає — бере кусачики і лізе перекусювать стальну проволку, шо нею якісь сєльські умєльци™ прикрутили кардан. Ми даже остовпіли от такого поворота собитій. На перві несколько сєкунд у нас рєчь одібрало і ми просто таращились а в голову було «ШО ВІН _МАТЮКИ_МАТЮКИ_МАТЮКИ_ ДЄЛАЄ???!!!!». Потом нас, конешно, розціпило, всі оті матюки вирвалися наружу, практіканта за шкірку од машини оттянули, проволку він, слава богу, перекусить не успів і кардан ни йому, ни нам на голову не рухнув.

На практіканта наорали і сказали, шо ближайші три дня він буде мести бокси, а до машин шоб і близько не підходив. Він, конєшно, хлопець не без мозгів (правда чуть без мозгів в прямом смислє слова не остався), люди з нього вийдуть, розтірявся просто і чуть не покалічівся здуру. Но наказать його треба було. Шоб на всю жизнь запомнив, шо тєніка бєзопасності — то не скучна наука, а твоє лічне здоров’я. А буває, шо і не тільке твоє лічне, і бувє, шо не тільки здоров’я.

Якшо ви щітаєте, шо практіканта наказали напрасно, жміть репост.
Якшо по-вашому ми здєлали все правільно, ставте лайк.
Якшо у вас по молодості тоже случались подобні казуси — жміть на сєрдєчко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова Автомеханик
Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Вова Автомеханик