+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Практіканти

А нам тут практікантів із бурси пригнали. Нічого поки не можу сказать,толкові чи нє, но старатєльні. Підскакують каждий раз: «А шо ви робите?», «А чим вам помогти?», все розпитують і все просять поробувать здєлать. Настойчіві такі. В общєм, толку поки од них мало, зато під руками крутяться.

Рішили довірить їм розбирать Ніву-Шевролє, у якої шось там з трансмісією. Поставили машину на подйомнік, позвали самого актівного, занімайся давай. Віталя Лисенко стоїть коло нього і все вніматєльно контролірує. «Шо ти зараз будеш дєлать?» – «Кардан знімать» – «Правільно, молодєц! А шо у нас з карданом не так?» – дивиться, як баран на нові ворота – «Ну подивись вніматєльно на кардан, нічого в ньому тебе не смущає?» – «???» – «Шо ж ти такий балакучій був, в тут прямо і рєчь одібрало?» – шось мичить в отвєт – «Ну подивись іще раз, кардан як закріплений?» – «На проволку прикручєний» – «А так должно буть?» – «Нет» – «І шо теперь треба здєлать» – «Зараз зделаю!»

І шо він дєлає — бере кусачики і лізе перекусювать стальну проволку, шо нею якісь сєльські умєльци™ прикрутили кардан. Ми даже остовпіли от такого поворота собитій. На перві несколько сєкунд у нас рєчь одібрало і ми просто таращились а в голову було «ШО ВІН _МАТЮКИ_МАТЮКИ_МАТЮКИ_ ДЄЛАЄ???!!!!». Потом нас, конешно, розціпило, всі оті матюки вирвалися наружу, практіканта за шкірку од машини оттянули, проволку він, слава богу, перекусить не успів і кардан ни йому, ни нам на голову не рухнув.

На практіканта наорали і сказали, шо ближайші три дня він буде мести бокси, а до машин шоб і близько не підходив. Він, конєшно, хлопець не без мозгів (правда чуть без мозгів в прямом смислє слова не остався), люди з нього вийдуть, розтірявся просто і чуть не покалічівся здуру. Но наказать його треба було. Шоб на всю жизнь запомнив, шо тєніка бєзопасності — то не скучна наука, а твоє лічне здоров’я. А буває, шо і не тільке твоє лічне, і бувє, шо не тільки здоров’я.

Якшо ви щітаєте, шо практіканта наказали напрасно, жміть репост.
Якшо по-вашому ми здєлали все правільно, ставте лайк.
Якшо у вас по молодості тоже случались подобні казуси — жміть на сєрдєчко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Синя Ауді

Приїздить до нас синя Ауді, за кермом — молодий хлопчина, років двадцяти. На мажора, начебто, і не схожий, але за повадками, якщо не наслідний принц, то єдиний нащадок ерцгерцога. Таке собі цабе, через губу не переплюне.

Вова Автомеханик
По знакомству

Гуляв я года три назад на свадьбі однокласниці. Десь на другому чи третьому столі, коли вже й черевика у нареченої украли, і дружок з дружкою поцілувались…

Вова Автомеханик