+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може. Ну єслі виходить із того, откуда таке понятіє пішло, то виживші розказують, шо нічого смертєльного в сітуації нема, а не виживші уже нічого сказать не можуть.

Так от, до наших баранів. Розкоксовиватєль хвалять ті, у кого є положительний опит його іспользованія. Кому повезло меньше, ті чаще всього даже не догадуються, із-за чого начались проблєми. Приїжжає до нас як-то девушка на краснєнькой Тойоті. І девушка картінка, і машина заглядєніе. От тільки одна проблєма — масло жре. Машина, конєшно, не дєвушка.

Розбираєм. Для начала собираємось помінять сальніки на клапанах. На другому циліндрі починається інтєрєсне — обнаружуєм, шо протравлює воздух. Знімаємо головку — опа! А де ж сетка от хоніговки? А немає її! Зато масло полним ходом хлюпає у поддоні картера і видуває у впускний колектор .

Як об’яснили міні опитниє товаріщі, все це могло проізойти із-за того, шо в своє время делалась розкоксовка — вона роз’їла кокс-на кільцях,а сальники вже давно висохли . Спитали у клієнтки — таки да! В якомусь сєрвісі ії насоветували зробить розкоксовку, вона і согласилась. Еслі б красівая дєвушка воврємя не кинулась, двігатєлю її красівой машинки прийшов би красівий пушний звірьок. І тоді уже вряд лі б хто став вияснять, шо послужило причиной столь неожиданной кончини.
Невижившиє вам уже нічого не скажуть ©

В отлічії од мене  А я скажу: обращайтесь в Альден-автосервіс, і буде всьо у вас путьом. Ну і не забувайте лайкать та робить репост, єслі вам моя писанина нравиться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Практіканти

А нам тут практікантів із бурси пригнали. Нічого поки не можу сказать,толкові чи нє, но старатєльні. Підскакують каждий раз: «А шо ви робите?», «А чим вам помогти?», все розпитують і все просять поробувать здєлать. Настойчіві такі.

Вова Автомеханик
Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки.

Вова Автомеханик