+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може. Ну єслі виходить із того, откуда таке понятіє пішло, то виживші розказують, шо нічого смертєльного в сітуації нема, а не виживші уже нічого сказать не можуть.

Так от, до наших баранів. Розкоксовиватєль хвалять ті, у кого є положительний опит його іспользованія. Кому повезло меньше, ті чаще всього даже не догадуються, із-за чого начались проблєми. Приїжжає до нас як-то девушка на краснєнькой Тойоті. І девушка картінка, і машина заглядєніе. От тільки одна проблєма — масло жре. Машина, конєшно, не дєвушка.

Розбираєм. Для начала собираємось помінять сальніки на клапанах. На другому циліндрі починається інтєрєсне — обнаружуєм, шо протравлює воздух. Знімаємо головку — опа! А де ж сетка от хоніговки? А немає її! Зато масло полним ходом хлюпає у поддоні картера і видуває у впускний колектор .

Як об’яснили міні опитниє товаріщі, все це могло проізойти із-за того, шо в своє время делалась розкоксовка — вона роз’їла кокс-на кільцях,а сальники вже давно висохли . Спитали у клієнтки — таки да! В якомусь сєрвісі ії насоветували зробить розкоксовку, вона і согласилась. Еслі б красівая дєвушка воврємя не кинулась, двігатєлю її красівой машинки прийшов би красівий пушний звірьок. І тоді уже вряд лі б хто став вияснять, шо послужило причиной столь неожиданной кончини.
Невижившиє вам уже нічого не скажуть ©

В отлічії од мене  А я скажу: обращайтесь в Альден-автосервіс, і буде всьо у вас путьом. Ну і не забувайте лайкать та робить репост, єслі вам моя писанина нравиться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Шевроле

Вчора,уже так ближче до кінця дня приїхала Шевролє. Хазяїн сказав, шо треба задні тормозні колодки помінять.

Вова Автомеханик
Роззява

У нас на зупинці біля мастєрской є невеличкий магазінчік. Таке собі: ковбаса, шаурма, кава, їдло всяке там і на винос. Я час від часу заходжу туди щось перекусити або кофійку сьорбнути. П’ю я сьогодні там каву, стрічечку фейсбука гортаю, я ж людина цивілізована, треба знати, що у світі коїться, краєм ока по сторонам подивляюся.

Вова Автомеханик