+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Шевроле

Вчора,уже так ближче до кінця дня приїхала Шевролє. Хазяїн сказав, шо треба задні тормозні колодки помінять. Питаємо, може заодно і диски замінимо? Настаює, шо нєт, диски там іще хороші, поміняйте тільки колодки. Ну ок, як скажете. Залишив він машину до завтра, а ми доробили те, шо було в роботі і полізли колодки йому мінять.

Перше, шо бросилось в очі — все там підтікає, треба шукати, де тече, ну та ладно, спочатку по колодкам. Добрались і до тормозної системи. Хороші диски, кажете? Ну да, ну да. Колись, може, і були хорошими, а зараз це шось тонюсіньке, майже, як диск для «болгарки». Ну от як таке оставлять?

С одного боку — клієнт однозначно заявив, шо диски трогать не треба, а з другого — отдавать машину з ремонта тормозной сістєми в такому стані, ну дуже неправильно. Не дай бог попаде клієнт в аварію по причині несправності тормозних дисків, і хто винуватий буде?

Він же тільки недавно в автосервісі був якраз з поводу тормозів. В общем, диски треба мінять. Но і це ще не всьо. Рульові наконечники з обох сторон розхитані і болтаються, як незабудка в прорубі. Тоже міняти треба. А, і до кучі ще й амортизатор в маслі.

Напоминаю, що нам дуже наполегиво заявили, шо міняти треба тільки тормозні колодки. Ну і машину в такому стані випускати з ремонта — то неправильно.У всякому разі отак от мовчки помінять колодки і тим обмежитись — точно не можна. Залишили до завтра, будуть дзвонити клієнту, щось вирішувати.

Хтозна, скаже, що ми його на гроші розвести хочемо та поїде з дисками в такому стані. Ну то такоє. Головне, що ми в випадку чого не винуваті — ми попереджали.

Сьогодні ще не дзвонили , чекаємо 11:00 год. Адже так домовлялися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Вередливі клієнти

«Я в машинах не розбираюсь, про вас чув тільки хароше, міні вас рекомендували як класних спеціалістів, робіть, шо пощітаєте за нужне» – було приятно, коли клієнт начав общеніе такими словами.

Вова Автомеханик
По знакомству

Гуляв я года три назад на свадьбі однокласниці. Десь на другому чи третьому столі, коли вже й черевика у нареченої украли, і дружок з дружкою поцілувались…

Вова Автомеханик