+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Що спільного у лікарів і автомеханіків?

Одна материна подруга прочитала якось у газеті про симптоми діабета і тут же обнаружила їх у себе. Казала, що її щось непокоїло, а тут якраз попалася газета, у якій все те і описано. Ну от поставила вона собі діагноз «цукровий діабет» і стали жити із ним: цукру не їсть, цукерки собі купляла тільки ті, шо для діабетиків роблять, варення собі варила окремо — теж без цукру.

В лікарню не їхала, бо ніколи — робота, господарство, хай, якось потім. Потім наступило, коли прийшла пора проходити медогляд. Бо по роботі треба було. Ну тоді вона на чергове питання «Нічого не турбує?» відповіла, так, мол, і так, лікарю, у мене діабет, ви пишіть мені від нього таблетки, а то може зразу і інсулін. Лікар чогось дуже розсердився і відправив здавати аналізи.

Аналізи показали, що діабета у маминої подруги немає, а ті симптоми, що так її вісім місяців назад непокоїли якось самі з переляку пройшли. А може й не пройшли, я тоді малий був, мені таке було не цікаво. Мені цікаво було тільки те, як та тітка без цукру варення варила.

У нас в сервісі бувають схожі історії.

Клієнт на Кіа. Каже, здох у мене генератор, я з хлопцями на автобазарі вже домовився, зараз за готівкою мотнусь, бо вони карток не приймають, куплю у них новий генератор і до вас привезу, щоб ви мені його поміняли, так що залиште там для мене «віконце». Так, кажемо, СТОП. Чого це ти, шановний, вирішив, що це саме генератор, і що він таки здох? Ти ж до нас якось своїм ходом доїхав, значить, не зовсім-то і здох. Розказав, що машина заводиться виключно з толкача, от навіть зараз, поки він з нами розмовляє, залишив машину на вулиці і глушити не став, бо знову не заведеться.

Заганяй, кажемо, сюди, подивимося, що там з нею. Він нам: «А мені тоді по генератор що, пішки йти?». Сміємося: «Ми тебе штовхнем». В общем, загнав. За що потім нам дякую сказав. Виявилось, перетерся проводок на клемі акумулятора. Вирішили цю проблему за 10 хвилин. Хлопці на базарі в той день так генератора і не продали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Не заводиться

Було дєло під прошлий Новий Год. Заїхала молодєнька дєвушка на Шевролє, а на пасажирском сідєнії п’яноє тєло під сорок. Може батько, може начальник, може бойфренд. Вона жалується, шо машина не заводиться. Подивились під капот, чого не заводиться.

Вова Автомеханик
Як клієнт автомобіль забув

Дорога зимою небеспечна, особливо в місті — за день сніг підтане, колесами размолотить в кашу, вночі замерзне і вранці справжні затори на дорогах.

Вова Автомеханик