+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Синя Ауді

Приїздить до нас синя Ауді, за кермом — молодий хлопчина, років двадцяти. На мажора, начебто, і не схожий, але за повадками, якщо не наслідний принц, то єдиний нащадок ерцгерцога. Таке собі цабе, через губу не переплюне. Наш прийомщік Віталя підходить до нього, питає, що з машиною, Ну той такий, мовляв, щось не подобається, як тормоза себе ведуть, а на днях у Одесу їхать, треба, щоб усьо було в ідєальному стані. І заряжає: «Памєняйте мнє тармазниє діскі та колодки, а я тут у вас падажду!».

Йому попитались об’яснить, що у нас тут не магазін, а майстерня, і шо нові діски, еслі йому уже так срочно приспічило, треба було привезти свої. У нас часто бувають запчасті на замєну, но тоді нужних дісків якраз не було. А він у відповідь: «Што у вас за мастєрская, што запчастей на замену нет?!». 

Ну потом более-мєнєє роздуплився, став звонить папє. Десь через півгодини під’їхав батько, підвіз діски. Батя виявився на удівлєніе вихованою та приємною людиною, було видно, що йому неудобно за поведінку синочка.

Поліз я мінять, значить, ті діски, поміряв товщину дисків вона в нормі,поміряв на биття,теж норм,а от колодки зношені . Підізвав Віталю (не прийомщіка, а свого наставніка), показав йому. Той глянув і пожав плечима — каже, всьо правільно, треба тільки колодки мінять.

Всьо поделав я, отдаєм клієнту машину і впридачу новенькі діски в упаковці. Треба було бачить погляд того батька. Каже: «А в ж могли нам сказать, що поміняли, а нові запчастини оставить собі». Ну якби ми були свині, то так би і зробили, але ми — контора прилічна і не дозволяємо собі свинства по відношенню до клієнтів.
Так що не спішіть свариться з автомеханіками, можливо з того колодця ще доведеться води напитися.
.
П.С. Сподіваюся, клієнт-батько вставить своєму чадові знатного пістона за бєсцельно потрачєнниє дєньгі.

Все, я пішов на пост, а ти поки роби репост, чи я для кого стараюсь, історії згадую, розповідаю і ще підписуйся на нашу сторінку, далі буде… 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може.

Вова Автомеханик
Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Вова Автомеханик