+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Синя Ауді

Приїздить до нас синя Ауді, за кермом — молодий хлопчина, років двадцяти. На мажора, начебто, і не схожий, але за повадками, якщо не наслідний принц, то єдиний нащадок ерцгерцога. Таке собі цабе, через губу не переплюне. Наш прийомщік Віталя підходить до нього, питає, що з машиною, Ну той такий, мовляв, щось не подобається, як тормоза себе ведуть, а на днях у Одесу їхать, треба, щоб усьо було в ідєальному стані. І заряжає: «Памєняйте мнє тармазниє діскі та колодки, а я тут у вас падажду!».

Йому попитались об’яснить, що у нас тут не магазін, а майстерня, і шо нові діски, еслі йому уже так срочно приспічило, треба було привезти свої. У нас часто бувають запчасті на замєну, но тоді нужних дісків якраз не було. А він у відповідь: «Што у вас за мастєрская, што запчастей на замену нет?!». 

Ну потом более-мєнєє роздуплився, став звонить папє. Десь через півгодини під’їхав батько, підвіз діски. Батя виявився на удівлєніе вихованою та приємною людиною, було видно, що йому неудобно за поведінку синочка.

Поліз я мінять, значить, ті діски, поміряв товщину дисків вона в нормі,поміряв на биття,теж норм,а от колодки зношені . Підізвав Віталю (не прийомщіка, а свого наставніка), показав йому. Той глянув і пожав плечима — каже, всьо правільно, треба тільки колодки мінять.

Всьо поделав я, отдаєм клієнту машину і впридачу новенькі діски в упаковці. Треба було бачить погляд того батька. Каже: «А в ж могли нам сказать, що поміняли, а нові запчастини оставить собі». Ну якби ми були свині, то так би і зробили, але ми — контора прилічна і не дозволяємо собі свинства по відношенню до клієнтів.
Так що не спішіть свариться з автомеханіками, можливо з того колодця ще доведеться води напитися.
.
П.С. Сподіваюся, клієнт-батько вставить своєму чадові знатного пістона за бєсцельно потрачєнниє дєньгі.

Все, я пішов на пост, а ти поки роби репост, чи я для кого стараюсь, історії згадую, розповідаю і ще підписуйся на нашу сторінку, далі буде… 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Що спільного у лікарів і автомеханіків?

Клієнт на Кіа. Каже, здох у мене генератор, я з хлопцями на автобазарі вже домовився, зараз за готівкою мотнусь, бо вони карток не приймають, куплю у них новий генератор і до вас привезу, щоб ви мені його поміняли, так що залиште там для мене «віконце»

Вова Автомеханик
Лада Пріора

Була сьогодні в роботі Лада Приора.

Вова Автомеханик