з 10:00-19:00

Про Альден Автосервіс

Шановні друзі.

Не всі автосервіси звертаються до своїх клієнтів як до друзів, але команда «Альден» несе інші цінності, і ми завжди намагаємося дружити з нашими клієнтами.

У березні 2008 року ми відкрили ворота нашого першого автосервісу, і з того моменту щодня, не покладаючи рук, допомагаємо нашим друзям обслуговувати їхні автомобілі та утримувати їх у ідеальному технічному стані.

Ми вже багато чого навчилися, але продовжуємо розвиватися, набиратися досвіду і шукаємо кращі рішення для наших клієнтів. Щодня ми приходимо на робочі місця і завжди готові до нових викликів у нашій сфері. Ми любимо перемагати, нам подобається прагнути кращого, при цьому ми не женемося за грошима чи лідерством і тому завжди чесні з нашими клієнтами.

Ми принципово не йдемо на обман, відкрито говоримо про проблеми і ремонтуємо тільки те, що дійсно потребує ремонту. Весь цей час ми вірні своїм принципам, і розвиток нашої мережі показує, що ми на правильному шляху.

Сьогодні «Альден груп» — це п’ять підприємств з сервісного обслуговування та косметичного догляду за автомобілями, детейлінг студія та магазин запасних частин. Щодня ми обслуговуємо та ремонтуємо понад 70 автомобілів. Так, це небагато, але ми ніколи не гналися за кількістю, адже наша основа і принцип — якість за розумну ціну.

Ми завжди будемо раді бачити вас серед наших друзів, наші автосервіси відкриті для вас і нам нема чого приховувати, адже ми робимо свою роботу чесно.

З повагою, керівник мережі Рибачук Олександр