+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Синя Ауді

Приїздить до нас синя Ауді, за кермом — молодий хлопчина, років двадцяти. На мажора, начебто, і не схожий, але за повадками, якщо не наслідний принц, то єдиний нащадок ерцгерцога. Таке собі цабе, через губу не переплюне.

Вова
Автомеханик
09 декабря 2018

Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова
Автомеханик
08 декабря 2018

Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Трудові будні

Рено Сандеро, пригнали на ремонт сістєми охлаждєнія — не робив вєнтілятор, який обдуває і охлаждає радіатор. Неісправность серйозна тим, шо може привести до очєшуїтєльних проблєм із перегрєвом двігатєля, а там самі понімаєте, шо і пушистий звєрьок по імені пєсєц прийти може. Ну або дуже ощутімі фінансові затрати на ремонт. Короче, дєло отвєтственне.

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Не заводиться

Було дєло під прошлий Новий Год. Заїхала молодєнька дєвушка на Шевролє, а на пасажирском сідєнії п’яноє тєло під сорок. Може батько, може начальник, може бойфренд. Вона жалується, шо машина не заводиться. Подивились під капот, чого не заводиться.

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Помста

Шо таке мелка мєсть? Це коли сусіди обмазують новим сусідам двері абрикосовим варенням, бо в тих з утра до ночі іде ремонт. Стук, грюк, дрелі, болгарки. А у тих, других сусідів, які з абрикосовим варенням, мала дитина.

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Вередливі клієнти

«Я в машинах не розбираюсь, про вас чув тільки хароше, міні вас рекомендували як класних спеціалістів, робіть, шо пощітаєте за нужне» – було приятно, коли клієнт начав общеніе такими словами. Дальше був разговор с уточнєніями: клієнт настаював, шоб дєталі ставили тільки качествєнні, договорились, шо машину він забере, коли всьо буде готове.
Нє, ну адекватна людина, приятно з таким імєть дєло.

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

По знакомству

Гуляв я года три назад на свадьбі однокласниці. Десь на другому чи третьому столі, коли вже й черевика у нареченої украли, і дружок з дружкою поцілувались, поки Люба Федорівна з пошти з кружки в кружки шампанське переливала, зачепилися ми язиками з одним знайомим. Не те, щоб ми з ним дружбанами колись були, але непогано одне одного знаємо ще з того врємені, як на сусідніх горшках у дитсадочку сиділи. Січас він тоже в Київ перебрався. Я уже тоді другий чи третій год в мастєрской робив, от він і спрашує: «Я тут машину скоро куплять буду, так ти міні ТО по знакомству здєлаєш со скідочкой?».

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Чорний Лексус

Пригнали до нас чорного Лексуса. Красівого такого, аж дух захватює. Клієнт каже, купив недавно і шото по результатам експлуатації йому не нравиться, як машина розгон набирає та ще декілька характеристик. Воно, конєшно, і правільно — така машина должна вести себе, як грациозний гєпард, а не як чахоточний котік, іначє який смисл куплять її, а не Ладу Каліну або Таврію?

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Анекдот

Для тих, хто не знає того анекдота.
Біля каналізаційного стоять люку два сантехніки: зовсім молодий та бувалий. У люці під самий верх плаває оте все, чим так багата каналізація. Старий ниряє в люк, через хвилину винирює:

Вова
Автомеханик
07 декабря 2018

Клієнти також люди

ПРЕД’ЯВА, ПРЕД’ЯВА, ВАС ПОСЄТІЛ РОЗЗЯВА
Клієнти — живі люди, які кудись спішать по своїм ділам, які нєрвнічають, шо любімая машина підвела в отвєтствєнний момент, коли так нужно, шоб вона була під рукой (а коли бувають моменти не отвєтствєнні?). Вони можуть елєментарно не виспаться, вони можуть прокручувать в голові предстоящі переговори або утрєнній конфлікт з начльством, вони можуть переживать розрив з любімою або наоборот находиться в стадії острой влюбльонності, у них може боліть голова або случіться приступ досадного мєтєорізму.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Музикально

Була клієнтка на Королі. Жалувалась на сигналізацію. Каже, стала вийожуватись, включається сама по собі і гуде так, шо аж усі бродячі собаки в окрузі виють. Ну і сусіди тоже удовольствія не проявляють, кажуть, роби шось зі своєю машиною, бо заколібались ми кажду ночь слухать собачі концерти під акомпанімєнт твоєї сигналізації. Жестокіє люди, напрочь лішонниє чувства прекрасного!

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Роззява

У нас на зупинці біля мастєрской є невеличкий магазінчік. Таке собі: ковбаса, шаурма, кава, їдло всяке там і на винос. Я час від часу заходжу туди щось перекусити або кофійку сьорбнути. П’ю я сьогодні там каву, стрічечку фейсбука гортаю, я ж людина цивілізована, треба знати, що у світі коїться, краєм ока по сторонам подивляюся.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

День студента

Отмєчала молодьож день студєнта. Носило їх по берегу Дніпра, мабуть, не совсєм тверезі були, тільки давайте ми нікому про це казать не будемо 😉 Закономєрний ітог — пробили поддон. Хорошо, хоть хватило ума сразу же остановиться. Видно, той, шо був за рульом, не був сильно напразнуваний. Машину ми підняли — диромаха як кулак. Якби не тормознулися, амбєц би там прийшов капітальний. Масло, конєшно, витікло, а ви б не витікли у таку прорєху? Оце якби я був запертий у якійсь йомкості, а тут — БАЦ! – освобожденіе, окови палі, стєна разрушена, я би бігом устроїв побєг із курятніка, коли ще такий случай випаде?

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Археологи

Іногда ми чуствуєм себе археологами на розкопках інтєтєсних дрєвностєй. То масляний фільтр виглядає так, шо складується впєчатлєніє, будто він іще Алєксандра Макєдонського застав, то в поддоні цілий склад квасолі. Були і більш інтєрєсні находки. Нєсколько раз находили в салоні жіночу сєрьожку. Я пєрвий раз по наівності дуже удівився, коли болєє опитні товаріщі акуратно відвели клієнта всторонку і отдали потряну вєщь.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Молоді і дурні

Дуже часто клієнт начинає кіпішувать раньше времені, приїжжає в сервіс розмахуючи великою пачкою грошей і з криками: «Я знаю, там страшний триндєц». І буває дуже непросто убідить, шо всьо не так страшно, як він собі надумав. У мене в практікі бувало нєсколько таких случаїв, а мастєр в бурсі розказував вобще анєкдотічний.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Розкоксовиватєль

Розкоксовиватєль — це добро чи зло? Багато хто з водітєлєй його хвалить, ніяких мінусів у ньому не бачить, но єсть таке понятіє, як ошибка вижившого. Коли людина, отримавши якийсь позитивний досвід в опрєдельонной ситуації, впевнена, що нічого поганого там случиться не може. Ну єслі виходить із того, откуда таке понятіє пішло, то виживші розказують, шо нічого смертєльного в сітуації нема, а не виживші уже нічого сказать не можуть.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Практіканти

А нам тут практікантів із бурси пригнали. Нічого поки не можу сказать,толкові чи нє, но старатєльні. Підскакують каждий раз: «А шо ви робите?», «А чим вам помогти?», все розпитують і все просять поробувать здєлать. Настойчіві такі. В общєм, толку поки од них мало, зато під руками крутяться.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Кліентки

Знакомі дівчата (просто знакомі, а не то, шо ви січас подумали) іногда питають, чи заводимо ми шашні з клієнтками. Вони, правда, кажуть «романи з клієнтками», но суті то не міняє. Шо інтєрєсно, нікого со знакомих хлопців такий вопрос не цікавив ні разу. Мабуть, разниця воспріятія міра сказується.

Вова
Автомеханик
06 декабря 2018

Дуже дорого

Пост для гармонії і справєдлівості.
Коли я писав, шо дуже часто клієнти імєють привичку значитєльно преувєлічувать масштаби неістравностєй, я, скоріше, імев в віду, шо случається це чаще, чім можно собі представить. Но куда привичнєє картіна. коли клієнт приїжжає со словами: “Командір, може там якась фігня полетіла, ти її січас побистрєнькому здєлаєш, та я поїду?”. Ну і попадаються такі, шо приїжжають с надєждою на отлчний сєрвіс за ціною пачки сігарет. Або навіть двох!

Вова
Автомеханик
06 февраля 2018