+38 (067) 111-14-45
з 10:00-19:00

Альден АвтоСіті Білогородка

Інноваційний комплекс АвтоСіті в с. Білогородка включає в себе автосервіс, автомийку, магазин автотоварів, шиномонтаж, цех хімчистки/полірування та кав’ярню.

Чому варто обрати наш сервіс?

Сервісний центр Альден АвтоСіті пропонує широкий спектр послуг в одному місці. Ми займаємось ремонтом та обслуговуванням автомобілів з 2009-го року. Ми виконуємо ремонтні та сервісні операції з використанням професійного обладнання та інструменту.

На всі роботи на запчастини надається гарантія згідно з законодавством України. У нашій команді виключно висококваліфіковані фахівці з досвідом ремонту автомобілів від 5-ти років.

Запис на сервіс: +38 (067) 111-14-45

Контакти

Режим роботи:
Пн-Пт 9:00-19:00;
Сб: 9:00-15:00
Нд: працює лише мийка

Телефон:
+38 (067) 111-14-45

Адреса:
с. Білогородка, вул. Софіївська 21

Що ми робимо?

Досвід фахівців та професійне обладнання дозволяють нам виконувати широкий спектр послуг з ремонту, технічного та косметичного обслуговування автомобілів.

Автосервіс «мультибренд» якісно вирішує задачі з ремонту легкових автомобілів та бусів німецького, японського, корейського та французького виробництва. Пул підрядників з високим рівнем кваліфікації дозволяє нам виконувати складні ремонти, які потребують спеціального інструменту, кваліфікації та досвіду майстрів. Для нас дуже важлива репутація та якість, тому впевнено заявляємо, що ремонт Вашого автомобіля буде виконано якісно та в строк.

 

Наш комплекс

Високі стандарти якості та комфорту для клієнтів

Комплекс АвтоСіті зручно розташований та пропонує багато рішень для комфортного обслуговування вашого авто.

Унікальні рішення до ваших послуг:

найкращі ціни на запчастини за рахунок власних поставок;

простір для клієнтів з ТВ та Wi-Fi;

охорона та відеонагляд для безпеки вашого авто;

професійна хімчистка салону авто;

широкий вибір ароматів для вашого авто;

зберігання шин;

підмінний автомобіль;

кав’ярня «Кава драйв».

Мережа Альден Груп активно розвивається. Комплекс Альден АвтоСіті 5-й іннованійний сервісний центр, який було побудовано і відкрито у 2022-му році. Запрошуємо автовласників та автовласниць спробувати рівень нашого сервісу і переконатись в якості наших послуг. Співпрацюємо з корпоративними клієнтами, платниками ПДВ. У випадку наявних побажань, зауважень чи пропозицій співпраці, будьласка, звертайтесь до керівника підприємства Рибачука Олександра https://www.facebook.com/rybachuk.aleks

Орієнтовна вартість послуг