+38 (067) 173-78-83
з 10:00-19:00

Альден автосервіс «Дарниця»

Інноваційний комплекс АвтоСіті в с. Білогородка включає в себе автосервіс, автомийку, магазин автотоварів, шиномонтаж, цех хімчистки/полірування та кав’ярню.

Чому варто обрати наш сервіс?

Сервісний центр Альден АвтоСіті пропонує широкий спектр послуг в одному місці. Ми займаємось ремонтом та обслуговуванням автомобілів з 2009-го року. Ми виконуємо ремонтні та сервісні операції з використанням професійного обладнання та інструменту.

На всі роботи на запчастини надається гарантія згідно з законодавством України. У нашій команді виключно висококваліфіковані фахівці з досвідом ремонту автомобілів від 5-ти років.

Запис на сервіс: +38 (067) 173-78-83

Контакти

Режим роботи:
Пн-Пт 10:00-19:00;
Сб-Нд: вихідні

Телефони:
+38 (067) 173-78-83
+38 (095) 915-15-15

Адреса: м. Київ, просп. Гната Хоткевича, 22

СТО на Дарниці

У кожного підприємства своя доля. У філії Альден-автосервіс, розташованої за адресою Гната Хоткевича, 22 початок шляху був доволі тернистим. З 2013 року майстерні довелося пережити кілька переїздів, перш ніж знайти, нарешті, свій дім. Директор Андрій Рибачук зібрав під своїм початком досвідчених фахівців, справжніх профі автосервісу. Олександр починав на офіційній станції СТО Lexus Україна і прийшов до Альден-автосервісу на Хоткевича в день його відкриття. Стійко пережив разом з ним усі переїзди і продовжує допомагати нашим клієнтам утримувати їхні автомобілі в бездоганному технічному стані.

Наш комплекс

Високі стандарти якості та комфорту для клієнтів

Комплекс АвтоСіті зручно розташований та пропонує багато рішень для комфортного обслуговування вашого авто.

Унікальні рішення до ваших послуг:

найкращі ціни на запчастини за рахунок власних поставок;

простір для клієнтів з ТВ та Wi-Fi;

охорона та відеонагляд для безпеки вашого авто;

професійна хімчистка салону авто;

широкий вибір ароматів для вашого авто;

зберігання шин;

підмінний автомобіль;

кав’ярня «Кава драйв».

Мережа Альден Груп активно розвивається. Комплекс Альден АвтоСіті 5-й іннованійний сервісний центр, який було побудовано і відкрито у 2022-му році. Запрошуємо автовласників та автовласниць спробувати рівень нашого сервісу і переконатись в якості наших послуг. Співпрацюємо з корпоративними клієнтами, платниками ПДВ. У випадку наявних побажань, зауважень чи пропозицій співпраці, будьласка, звертайтесь до керівника підприємства Рибачука Олександра https://www.facebook.com/rybachuk.aleks

Орієнтовна вартість послуг