+38 (098) 525-00-55
з 10:00-19:00

Альден автосервіс «Солом’янка»

Інноваційний комплекс АвтоСіті в с. Білогородка включає в себе автосервіс, автомийку, магазин автотоварів, шиномонтаж, цех хімчистки/полірування та кав’ярню.

Чому варто обрати наш сервіс?

Сервісний центр Альден АвтоСіті пропонує широкий спектр послуг в одному місці. Ми займаємось ремонтом та обслуговуванням автомобілів з 2009-го року. Ми виконуємо ремонтні та сервісні операції з використанням професійного обладнання та інструменту.

На всі роботи на запчастини надається гарантія згідно з законодавством України. У нашій команді виключно висококваліфіковані фахівці з досвідом ремонту автомобілів від 5-ти років.

Запис на сервіс: +38 (098) 525-00-55

Контакти

Режим роботи:
Пн-Пт 10:00-19:00;
Сб-Нд: вихідні

Телефони:
+38 (098) 525-00-55
+38 (044) 498-14-64

Адреса: м.Київ, бульв. Вацлава Гавела, 10

Автосервіс на Солом’янці

2010 рік запам’ятався світові виверженням вулкана Ейяфьятлайокудль та Олімпіадою у Ванкувері. А ми у 2010 поруч із Центром кузовних робіт, що розташований на бульварі Вацлава Гавела (тоді ще Івана Лепсе) запустили новий проект — Альден-автосервіс. Від самого початку ідею взявся втілювати Денис Гаврилюк, його й понині ви можете спостерігати в боксах на Гавела, 10. Денис — керівник філії, але він не належить до когорти «паркетних начальників». Це людина, яка справді живе своєю справою, тому не дивно, що в Альден-автосервісі працюють співробітники, по-справжньому закохані в автомобілі, наприклад, Віталій Лисенко. Можливо, в усьому Києві ви й знайдете кілька автомеханіків, не гірших від Віталія. І ось кращі за Віталія — навряд чи.

Наш комплекс

Високі стандарти якості та комфорту для клієнтів

Комплекс АвтоСіті зручно розташований та пропонує багато рішень для комфортного обслуговування вашого авто.

Унікальні рішення до ваших послуг:

найкращі ціни на запчастини за рахунок власних поставок;

простір для клієнтів з ТВ та Wi-Fi;

охорона та відеонагляд для безпеки вашого авто;

професійна хімчистка салону авто;

широкий вибір ароматів для вашого авто;

зберігання шин;

підмінний автомобіль;

кав’ярня «Кава драйв».

Мережа Альден Груп активно розвивається. Комплекс Альден АвтоСіті 5-й іннованійний сервісний центр, який було побудовано і відкрито у 2022-му році. Запрошуємо автовласників та автовласниць спробувати рівень нашого сервісу і переконатись в якості наших послуг. Співпрацюємо з корпоративними клієнтами, платниками ПДВ. У випадку наявних побажань, зауважень чи пропозицій співпраці, будьласка, звертайтесь до керівника підприємства Рибачука Олександра https://www.facebook.com/rybachuk.aleks

Орієнтовна вартість послуг