+38 (097) 426-42-60
з 10:00-19:00

Альден автосервіс «Виноградар»

Інноваційний комплекс АвтоСіті в с. Білогородка включає в себе автосервіс, автомийку, магазин автотоварів, шиномонтаж, цех хімчистки/полірування та кав’ярню.

Чому варто обрати наш сервіс?

Сервісний центр Альден АвтоСіті пропонує широкий спектр послуг в одному місці. Ми займаємось ремонтом та обслуговуванням автомобілів з 2009-го року. Ми виконуємо ремонтні та сервісні операції з використанням професійного обладнання та інструменту.

На всі роботи на запчастини надається гарантія згідно з законодавством України. У нашій команді виключно висококваліфіковані фахівці з досвідом ремонту автомобілів від 5-ти років.

Запис на сервіс: +38 (097) 426-42-60

Контакти

Режим роботи:
Пн-Пт 10:00-19:00;
Сб-Нд: вихідні

Телефон:
+38 (097) 426-42-60
+38 (044) 498-14-64

Адреса:
м. Київ пр-т. Правди, 85

СТО на Виноградарі Альден

Нова автомайстерня на проспекті Правди, 85 відразу ж сподобалася місцевим автовласникам, що зовсім не дивно. Керівником підприємства працює Андрій Щербань, який починав звичайним автослюсарем у нашій філії на Вацлава Гавела, 10. Професіоналізм та організаторські здібності Андрія не залишилися непоміченими – з автомеханіка він виріс до менеджера відділення, а коли у 2018 році компанія Альден-груп відкрила новий філі Андрій Щербань очолив його. Корпоративні стандарти якості та професіоналізм на всіх рівнях дозволяють новому підприємству користуватися у клієнтів заслуженою довірою. І все це правильно завдяки підібраному та добре злагодженому колективу. Автосервіс виконує: — планове технічне обслуговування; — ремонт ходової частини та двигуна; -комп’ютерну діагностику; — шиномонтаж та балансування; — заміну технічних рідин та мастил.

Наш комплекс

Високі стандарти якості та комфорту для клієнтів

Комплекс АвтоСіті зручно розташований та пропонує багато рішень для комфортного обслуговування вашого авто.

Унікальні рішення до ваших послуг:

найкращі ціни на запчастини за рахунок власних поставок;

простір для клієнтів з ТВ та Wi-Fi;

охорона та відеонагляд для безпеки вашого авто;

професійна хімчистка салону авто;

широкий вибір ароматів для вашого авто;

зберігання шин;

підмінний автомобіль;

кав’ярня «Кава драйв».

Мережа Альден Груп активно розвивається. Комплекс Альден АвтоСіті 5-й іннованійний сервісний центр, який було побудовано і відкрито у 2022-му році. Запрошуємо автовласників та автовласниць спробувати рівень нашого сервісу і переконатись в якості наших послуг. Співпрацюємо з корпоративними клієнтами, платниками ПДВ. У випадку наявних побажань, зауважень чи пропозицій співпраці, будьласка, звертайтесь до керівника підприємства Рибачука Олександра https://www.facebook.com/rybachuk.aleks

Орієнтовна вартість послуг