+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Кліентки

Знакомі дівчата (просто знакомі, а не то, шо ви січас подумали) іногда питають, чи заводимо ми шашні з клієнтками. Вони, правда, кажуть «романи з клієнтками», но суті то не міняє. Шо інтєрєсно, нікого со знакомих хлопців такий вопрос не цікавив ні разу. Мабуть, разниця воспріятія міра сказується.

Ну в общем, про шашні. Єслі коротко – на роботі ми їх не крутимо. От і як ви собі то представляєте? Приїжжає клієнтка на Лєксусі, а я їй такий: «Шо ви дєлаєтє сьогодні вечєром? Може сходимо поужинать в шашличку за углом? Ви поки беріть свою сумочку Гуччі, а я руки от масла одмию і пройдьомте у кафе». Ну та і вобще, це якось неправільно: людина приїжжає до нас по своїм дєлам, у неї в голові свої проблєми, а тут я почнаю глазки строїть і комплентами сипать. В лучшому случаї вона розвернеться і поїде туди, де її нормально обслужать, А то ще може і чоловік або бойфренд на розборки приїхать. Ми, канешно, хлопці не з пуглівих, но нашо нам такі скандали? Автомєханік на робочому місті должєн буть автомєханіком, а режим мачомена можно включать десь там, за предєлами мастєрськой.

Не, конешно, бувало і таке, коли авослєсаря женилися на своїх клієнтках, то случається дуже не часто. Скоріше, єдінічні случаї, а не сістєма, і про те розказують, як про шось необичне. Та і вобще ми тут більше по машинам, а не по женской часті. Як говоріцца, пєрвим дєлом самольоти, то єсть автомобілі, ну а дєвушкі — потом. В неробочє время 

Чи може автомєханік крутить романи з клієнтками?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова Автомеханик
Анекдот

Для тих, хто не знає того анекдота.
Біля каналізаційного стоять люку два сантехніки: зовсім молодий та бувалий. У люці під самий верх плаває оте все, чим так багата каналізація. Старий ниряє в люк, через хвилину винирює:

Вова Автомеханик