+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Кожне підприємство — це не просто будова з верстаками та інструментами і перелік зазначених послуг. Перш за все — це люди, які там працюють. Саме від злагодженої роботи всього колективу і майстерності кожного співробітника залежить кінцевий результат. Врешті-решт, вашою автівкою займається не лого компанії, а конкретна людина.

Тому ми подумали, що нашим читачам буде цікаво подивитися на роботу автосервісу очима самого майстра. Наш @Вовела Мартенюк після деяких умовлянь згодився щодня розповідати деякі нотатки про те, що відбувається у нього в житті: як в самій майстерні, так і поза нею.
Вова поки ще не дуже досвідчений блогер і трохи соромиться, тож просимо вас не бути до нього надто критичними  

Отже, поїхали! 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Описание жизненного пути автора
Читайте также
Кліентки

Знакомі дівчата (просто знакомі, а не то, шо ви січас подумали) іногда питають, чи заводимо ми шашні з клієнтками. Вони, правда, кажуть «романи з клієнтками», но суті то не міняє. Шо інтєрєсно, нікого со знакомих хлопців такий вопрос не цікавив ні разу.

Вова Автомеханик
Вередливі клієнти

«Я в машинах не розбираюсь, про вас чув тільки хароше, міні вас рекомендували як класних спеціалістів, робіть, шо пощітаєте за нужне» – було приятно, коли клієнт начав общеніе такими словами.

Вова Автомеханик