+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Кожне підприємство — це не просто будова з верстаками та інструментами і перелік зазначених послуг. Перш за все — це люди, які там працюють. Саме від злагодженої роботи всього колективу і майстерності кожного співробітника залежить кінцевий результат. Врешті-решт, вашою автівкою займається не лого компанії, а конкретна людина.

Тому ми подумали, що нашим читачам буде цікаво подивитися на роботу автосервісу очима самого майстра. Наш @Вовела Мартенюк після деяких умовлянь згодився щодня розповідати деякі нотатки про те, що відбувається у нього в житті: як в самій майстерні, так і поза нею.
Вова поки ще не дуже досвідчений блогер і трохи соромиться, тож просимо вас не бути до нього надто критичними  

Отже, поїхали! 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Описание жизненного пути автора
Читайте также
Клієнти також люди

ПРЕД’ЯВА, ПРЕД’ЯВА, ВАС ПОСЄТІЛ РОЗЗЯВА
Клієнти — живі люди, які кудись спішать по своїм ділам, які нєрвнічають, шо любімая машина підвела в отвєтствєнний момент, коли так нужно, шоб вона була під рукой (а коли бувають моменти не отвєтствєнні?)

Вова Автомеханик
Як клієнт автомобіль забув

Дорога зимою небеспечна, особливо в місті — за день сніг підтане, колесами размолотить в кашу, вночі замерзне і вранці справжні затори на дорогах.

Вова Автомеханик