+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу

Ми вирішили не обмежуватись виключно сухою інформацією про роботу нашої компанії. Крім того, акції та розіграші — це, безумовно, цікаво, але мало що може розповісти нашим підписникам про те, хто ми, чим цікавимося, та як виконуємо свою роботу — тобто, ремонтуємо ваші автівки.

Кожне підприємство — це не просто будова з верстаками та інструментами і перелік зазначених послуг. Перш за все — це люди, які там працюють. Саме від злагодженої роботи всього колективу і майстерності кожного співробітника залежить кінцевий результат. Врешті-решт, вашою автівкою займається не лого компанії, а конкретна людина.

Тому ми подумали, що нашим читачам буде цікаво подивитися на роботу автосервісу очима самого майстра. Наш @Вовела Мартенюк після деяких умовлянь згодився щодня розповідати деякі нотатки про те, що відбувається у нього в житті: як в самій майстерні, так і поза нею.
Вова поки ще не дуже досвідчений блогер і трохи соромиться, тож просимо вас не бути до нього надто критичними  

Отже, поїхали! 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Описание жизненного пути автора
Читайте также
Постійний клієнт

Колись це був наш постійний клієнт, но потім якось перестав їздити. Пізніше виявилось, що він переїхав в другий район, доволі далекувато від нас, і обслуговувався за місцем проживання. А це знову приїхав до нас

Вова Автомеханик
Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова Автомеханик