+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Як клієнт автомобіль забув

Дорога зимою небеспечна, особливо в місті — за день сніг підтане, колесами размолотить в кашу, вночі замерзне і вранці справжні затори на дорогах. Або засипає снігом по самі помідори і не встигають прибирати. Або тумани, мокрий сніг і дощ на замерзлу землю, та така ожеледь, що вийдеш на вулицю, сядеш на жопу і їдеш до самого магазину . А потім таким же маневром назад, тільки однією рукою пиво тримаєш. Хто водій не дуже досвідчений або не впевнений у собі, зимою машину залишають і пересідають на громадський транспорт. Воно, в принципі, і привильно.
У нас є декілька таких постійних клієнтів. В минулому році, як тільки потепліло, один з них пригнав машину, щоб ми її підмарафетили, провели техобслуговування, перевірили несправності. Він, поки його машиною займались, посидів в кімнаті для клієнтів, десь через годину його покликали, він розрахувався, поклав чек в карман, сказав «Дякую», розвернувся і пішов на вихід. Хто це бачив, трішки очманіли, але кожний подумав, можливо, людині терміново потребувалось свіжим повітрям подихати. Проходить хвилина, дві, п’ять… Та що ж там сталось ?? Виглянув Саня на вулицю — а клієнта і не видно. Зовсім нічого не розуміємо. Давай йому телефонувати на мобільний.
– Ало, це австосервіс. Що у вас сталось?
– Нічого у мене не сталось!
– А ви де???
– На зупинці, маршрутку чекаю. А ви чого питаєте?
Я багато бачив різних реакцій Віталі, но такого вираження обличчя не бачив ні разу.
– А з машиною вашою що нам робити?
В телефоні тиша, а потім:
– Ой, йоооо….
Прибіг, забрав машину, тай поїхав. За зиму так привик ходити пішки і їздити маршруткою, що просто на автоматі пішов до Шашличка на зупинку. 
Буває 
А що ви забували, пишіть у коментарях . 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Постійний клієнт

Колись це був наш постійний клієнт, но потім якось перестав їздити. Пізніше виявилось, що він переїхав в другий район, доволі далекувато від нас, і обслуговувався за місцем проживання. А це знову приїхав до нас

Вова Автомеханик
Дуже дорого

Пост для гармонії і справєдлівості.
Коли я писав, шо дуже часто клієнти імєють привичку значитєльно преувєлічувать масштаби неістравностєй, я, скоріше, імев в віду, шо случається це чаще, чім можно собі представить.

Вова Автомеханик