+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Як клієнт автомобіль забув

Дорога зимою небеспечна, особливо в місті — за день сніг підтане, колесами размолотить в кашу, вночі замерзне і вранці справжні затори на дорогах. Або засипає снігом по самі помідори і не встигають прибирати. Або тумани, мокрий сніг і дощ на замерзлу землю, та така ожеледь, що вийдеш на вулицю, сядеш на жопу і їдеш до самого магазину . А потім таким же маневром назад, тільки однією рукою пиво тримаєш. Хто водій не дуже досвідчений або не впевнений у собі, зимою машину залишають і пересідають на громадський транспорт. Воно, в принципі, і привильно.
У нас є декілька таких постійних клієнтів. В минулому році, як тільки потепліло, один з них пригнав машину, щоб ми її підмарафетили, провели техобслуговування, перевірили несправності. Він, поки його машиною займались, посидів в кімнаті для клієнтів, десь через годину його покликали, він розрахувався, поклав чек в карман, сказав «Дякую», розвернувся і пішов на вихід. Хто це бачив, трішки очманіли, але кожний подумав, можливо, людині терміново потребувалось свіжим повітрям подихати. Проходить хвилина, дві, п’ять… Та що ж там сталось ?? Виглянув Саня на вулицю — а клієнта і не видно. Зовсім нічого не розуміємо. Давай йому телефонувати на мобільний.
– Ало, це австосервіс. Що у вас сталось?
– Нічого у мене не сталось!
– А ви де???
– На зупинці, маршрутку чекаю. А ви чого питаєте?
Я багато бачив різних реакцій Віталі, но такого вираження обличчя не бачив ні разу.
– А з машиною вашою що нам робити?
В телефоні тиша, а потім:
– Ой, йоооо….
Прибіг, забрав машину, тай поїхав. За зиму так привик ходити пішки і їздити маршруткою, що просто на автоматі пішов до Шашличка на зупинку. 
Буває 
А що ви забували, пишіть у коментарях . 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Якби не став автомехніком

Я часто питаю себе: «Вовела, от якби не став ти автомехніком, де б зараз ти був та що робив?». Міг, наприклад, стати, як пацани, трактористом. Півроку пахаєш ти та трактор, а півроку буї буцаєш та бухаєш, що той чорт.

Вова Автомеханик
Не заводиться

Було дєло під прошлий Новий Год. Заїхала молодєнька дєвушка на Шевролє, а на пасажирском сідєнії п’яноє тєло під сорок. Може батько, може начальник, може бойфренд. Вона жалується, шо машина не заводиться. Подивились під капот, чого не заводиться.

Вова Автомеханик