+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Роззява

У нас на зупинці біля мастєрской є невеличкий магазінчік. Таке собі: ковбаса, шаурма, кава, їдло всяке там і на винос. Я час від часу заходжу туди щось перекусити або кофійку сьорбнути. П’ю я сьогодні там каву, стрічечку фейсбука гортаю, я ж людина цивілізована, треба знати, що у світі коїться, краєм ока по сторонам подивляюся. Стоїть жіночка, щось купує і по телефону в той же час розмовляє. Склала однією рукою покупки до пакету, віддала тією гроші продавчині, взяла нею ж пакет і пішла на вихід. Все це не перестаючи тріщати по телефону. Продавщиця їй: «Женщіна, ви сдачу забилі!». Повертається, ставить пакета на прилавок, бере здачу, кладе її до гаманця (усе однією рукою, другою продовжує тримати коло вуха телефон), розвертається і йде до виходу – в одній руці телефон, в іншій гаманець. «Женщіна! Ви пакупки аставили!!!». «Ой!» – цокає підборчиками до прилавку, кладе на прилавок телефон (нарешті від вуха відірвала!), бере тією рукою, що звільнилася від телефону, пакет, кладе туди гаманця і йде до виходу. «Жеееенщина!!! ТЕЛЕФОН!!!!».

У нас в майстерні минулої зими тому така ж роззява була, тільки чоловічої статі. Приїхав на тонірованій Мазді мущщіна десь моїх років. Віддав ключі і сказав, що забере машину після роботи. Хвилини через три похапцем повертається, лізе у салон та з переднього пасажирського сидіння забирає телефон. Виходить з майстерні. Минає ще пару хвилин. Влітає наш клієнт.

Очі дикі, окуляри на лобі, волосся дибки, ротом повітря хапає, мовчки несеться до машини, відчиняє задні двері, дістає з автокрісла дитину у зеленому комбінезончику років так двох. Видихає «Вибачте!», виходить з дитиною на руках. Ми потім з Ромчиком реготали, може там у багажнику ще теща з кляпом у роті.

Забирав він машину такий чопорний, усім видом показував «І нічєво такова не била». А єслі кому інтєрєсно почитать, шо у нас іще прикольного случається в автосєрвісі, та як у нас обично проходиь день, підписуйтесь на сторінку Альден автосервіс. Лайк та репост будуть плюсом у карму. Ну і якщо що з машиною, приїжжайте, все здєлаєм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Філантроп

На планову заміну свічей приїхала девушка на білому Рено. Дуже сімпатічна девушка, а головне, що ще й приємна в спілкуванні.

Вова Автомеханик
Вередливі клієнти

«Я в машинах не розбираюсь, про вас чув тільки хароше, міні вас рекомендували як класних спеціалістів, робіть, шо пощітаєте за нужне» – було приятно, коли клієнт начав общеніе такими словами.

Вова Автомеханик