+38 (098) 525-00-55
с 10:00-19:00 по будням

Роззява

У нас на зупинці біля мастєрской є невеличкий магазінчік. Таке собі: ковбаса, шаурма, кава, їдло всяке там і на винос. Я час від часу заходжу туди щось перекусити або кофійку сьорбнути. П’ю я сьогодні там каву, стрічечку фейсбука гортаю, я ж людина цивілізована, треба знати, що у світі коїться, краєм ока по сторонам подивляюся. Стоїть жіночка, щось купує і по телефону в той же час розмовляє. Склала однією рукою покупки до пакету, віддала тією гроші продавчині, взяла нею ж пакет і пішла на вихід. Все це не перестаючи тріщати по телефону. Продавщиця їй: «Женщіна, ви сдачу забилі!». Повертається, ставить пакета на прилавок, бере здачу, кладе її до гаманця (усе однією рукою, другою продовжує тримати коло вуха телефон), розвертається і йде до виходу – в одній руці телефон, в іншій гаманець. «Женщіна! Ви пакупки аставили!!!». «Ой!» – цокає підборчиками до прилавку, кладе на прилавок телефон (нарешті від вуха відірвала!), бере тією рукою, що звільнилася від телефону, пакет, кладе туди гаманця і йде до виходу. «Жеееенщина!!! ТЕЛЕФОН!!!!».

У нас в майстерні минулої зими тому така ж роззява була, тільки чоловічої статі. Приїхав на тонірованій Мазді мущщіна десь моїх років. Віддав ключі і сказав, що забере машину після роботи. Хвилини через три похапцем повертається, лізе у салон та з переднього пасажирського сидіння забирає телефон. Виходить з майстерні. Минає ще пару хвилин. Влітає наш клієнт.

Очі дикі, окуляри на лобі, волосся дибки, ротом повітря хапає, мовчки несеться до машини, відчиняє задні двері, дістає з автокрісла дитину у зеленому комбінезончику років так двох. Видихає «Вибачте!», виходить з дитиною на руках. Ми потім з Ромчиком реготали, може там у багажнику ще теща з кляпом у роті.

Забирав він машину такий чопорний, усім видом показував «І нічєво такова не била». А єслі кому інтєрєсно почитать, шо у нас іще прикольного случається в автосєрвісі, та як у нас обично проходиь день, підписуйтесь на сторінку Альден автосервіс. Лайк та репост будуть плюсом у карму. Ну і якщо що з машиною, приїжжайте, все здєлаєм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Проверка комментариев включена. Прежде чем Ваши комментарии будут опубликованы пройдет какое-то время.

Вова Автомеханик
Читайте также
Кліентки

Знакомі дівчата (просто знакомі, а не то, шо ви січас подумали) іногда питають, чи заводимо ми шашні з клієнтками. Вони, правда, кажуть «романи з клієнтками», но суті то не міняє. Шо інтєрєсно, нікого со знакомих хлопців такий вопрос не цікавив ні разу.

Вова Автомеханик
Шевроле

Вчора,уже так ближче до кінця дня приїхала Шевролє. Хазяїн сказав, шо треба задні тормозні колодки помінять.

Вова Автомеханик